Dr. Sc. Nexhat (Riza) Shatri - Bota Sot
Dr. Sc. Nexhat (Riza) Shatri

Perkujtime

E enjte, 17 janar 2019

Dr. Sc. Nexhat (Riza) Shatri

Më: 24 prill 2018 Në ora: 00:12
Dr. Sc. Nexhat (Riza) Shatri

Motoja juaj ka qenë: “Gjithmonë duket e pamundur përveç kur përfundon”.

2 vite pa Ty, sa më shumë po ecën koha, dhimbjet po shtohen.

Me mallë do ta kujtojnë: Nëna, gruaja, dy djemtë dhe gjithë familja Shatri dhe Ferizi, po ashtu me mallë miku e shoku juaj Fatmiri.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera