Xhevdet Z. Leci - Bota Sot
Xhevdet Z. Leci

Perkujtime

E premte, 18 janar 2019

Xhevdet Z. Leci

Më: 18 maj 2018 Në ora: 00:18
Xhevdet Z. Leci

Sot me 18 maj bëhen 19 vjet

Ishe pjesëtar i UÇK-së dhe veprimtar i KLMDNJ-së.

Fisnikëria, guximi, humaniteti dhe bujaria ishin virtytet e tua gjatë gjithë jetës, për të gjithë ata që patën rastin të të njohin.

Të kujtojnë: Vëllezërit Selatini, Rexhepi, Xhaferi, Mehdiu e Shefkiu, motra Hamidja dhe mbarë familja Leci nga Barileva e Brukseli.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera