Jusuf A. Krasniqi - Bota Sot
Jusuf A. Krasniqi

Perkujtime

E martë, 19 shkurt 2019

Jusuf A. Krasniqi

Më: 14 qershor 2018 Në ora: 00:30
Jusuf A. Krasniqi

Do të përkujtojmë përgjithmonë dhe me mallë:

Djemtë: Ndreci, Agimi dhe Pali me familjet e tyre - Krasniqi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera