Jahë Mehmet Jahjaga - Bota Sot
Jahë Mehmet Jahjaga

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Jahë Mehmet Jahjaga

Më: 17 qershor 2018 Në ora: 00:59
Jahë Mehmet Jahjaga

Një vit kaloi që ti fizikisht nuk je në mesin Tonë, por je dhe do mbetësh gjithmonë në zemrat dhe mendjet tona..

Të kujtojmë me shumë mallë!

Familja Jahjaga nga Rashkoci,Amerika, Zvicra dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera