Ferdinand (Pal) Gjini - Bota Sot
Ferdinand (Pal) Gjini

Perkujtime

E hënë, 21 janar 2019

Ferdinand (Pal) Gjini

Më: 23 qershor 2018 Në ora: 00:02
FERDINAND (PAL) GJINI

Edhe pse vitet kalojnë , kujtimi dhe malli për Ty nuk do të shuhet asnjëherë. Vdekja jote e hershme hapi plagë të rënda në zemrat tona. E rëndë dhe e hidhur është zbrazëtia që kur mbetëm pa Ty , se Ti ishe shtylla më e fortë e gjithë familjes sonë. Gjithmonë do të jesh në mendjen dhe zemrat tona.

E përkujton : Djali Axhës Franc Gjini me familje nga Brekoci dhe Suedia.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera