Havë (Aliçkaj) Qorraj - Bota Sot
Havë (Aliçkaj) Qorraj

Perkujtime

E hënë, 21 janar 2019

Havë (Aliçkaj) Qorraj

Më: 28 qershor 2018 Në ora: 00:09
Havë (Aliçkaj) Qorraj

Nga dita në ditë e kuptojmë se koha nuk i shëron plagët veç se na mëson të jetojmë me to, na mungon në çdo hap të jetës. Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi dhe malli për TY do të jenë gjithmonë pjesë e jetës sonë.

Të përkujtojmë me shumë mall: bashkëshorti Alia me djemtë Floriantini dhe Pleuratini, kunati Fatmiri me bashkëshorten Manushin, vajzën Gresën dhe djemtë Leonin dhe Noelin, vjehrra Tusha dhe kunata Rukmani me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera