Reshad (Bajram) Demhasaj - Bota Sot
Reshad (Bajram) Demhasaj

Perkujtime

E hënë, 21 janar 2019

Reshad (Bajram) Demhasaj

Më: 28 qershor 2018 Në ora: 00:14
Reshad (Bajram) Demhasaj

Shumë vështirë qenka të shkruajmë përkujtim për Ty, ashtu siç është e vështirë edhhe Jeta pa ty.

Me dhimbje në zemër dhe lotë ne sy i mbajmë kujtimet më të  bukura për Ty.

Dhimbjen  e madhe që kemi për ty, nuk shuhet as nuk harrohet kurrë për Ty.

Malli dhe lotët për ty do të na përcjellin në çdo hap e çdo ditë të jetës tonë.

Ishe dhe do të mbetesh përherë i pa harruar në shpirtin dhe Zemrën tonë.

E kujtojnë me mall: Prindërit Bajrami dhe Nusha, bashkëshortja Sinaveri, vajzat Altrina, Erionesa e Blerentina, vëllezërit Rama, Rifati, Negjati, Mirsadi, dhe Idrizi, si dhe motra Zyhra nga Carrbregu i Deçanit dhe nga Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera