Besim Agaj - Bota Sot
Besim Agaj

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Besim Agaj

Më: 7 korrik 2018 Në ora: 00:15
Besim Agaj

16 vjet pa më të dashurin tonë Besim Agaj

Besim, vëlla i dashur, sa më shumë që kalojnë vitet aq më i rëndë bëhet malli për ty. Koha nuk po na i shëron plagët e dhimbja sa vjen e bëhet më e madhe.

Edhe pse na mungon fizikisht, dashuria e malli për ty nuk shuhen asnjëherë. Shpresa se një ditë do të takohemi në parajsë na mbanë në këtë jetë. Ike në lule të rinisë e neve na le me një plagë të pashëruar në zemër.

Sot do të të kujtoj si përherë, me një lule tek varri dhe do të të tregoj se sa e vështirë qenka jeta pa ty i dashur vëlla.

Të përkujton: Vëllai Rama me familje nga Zvicra dhe Gramaqeli në Deçan.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera