Durim (Ramadan) Himaj - Bota Sot
Durim (Ramadan) Himaj

Perkujtime

E hënë, 10 dhjetor 2018

Durim (Ramadan) Himaj

Më: 17 korrik 2018 Në ora: 00:25
Durim (Ramadan) Himaj

Shumë vështrë qenka të shkruajmë përkujtim për Ty, ashtu siç është e vështirë dhe jeta pa Ty.

Nga dita në ditë e kuptojmë se koha nuk i shëron plagët  veç se na mëson të jetojmë me to, na mungon në çdo hap të jetës , mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë.

Ndërsa kujtimi  dhe malli për Ty do të jenë gjithmonë pjesë e jetës sonë.

Ti në zemrat tona do të jetosh gjithmonë.

Të përkujtojmë me shumë mallë: Prindërit Ramadani dhe Shyhreti, Vëllai Ademi dhe motrat Venera, Arjeta, Liridona.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera