Qaush Gashi - Bota Sot
Qaush Gashi

Perkujtime

E mërkurë, 16 janar 2019

Qaush Gashi

Më: 20 korrik 2018 Në ora: 00:16
QAUSH GASHI

Vështirë qenka të shkruhet , vështirë të mendohet, rëndë të besohet që më nuk je në mesin tonë.

U ndave nga jeta por në zemrat tona do të mbetesh gjithmonë.

Me mallë e kujtojmë: Vëllau Muharremi me bashkëshorten Fazën, fëmijët Arbeni me bashkëshorten Synaverin, fëmijët Fjolla, Flutura, Eda dhe Edi,

Agroni me bashkëshorten Fatlinden, Ardiana me vajzën Rea dhe Familja Gashi nga Barani, Peja dhe Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera