Dedë (Nue) Toplanaj - Bota Sot
Dedë (Nue) Toplanaj

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Dedë (Nue) Toplanaj

Më: 3 gusht 2018 Në ora: 23:57
Dedë (Nue) Toplanaj

Sot më 04.08.2018 u bënë Një vit pa Babain dhe Bacin tonë të dashur!

Vërtetë qenka e vështirë të shkruajmë përkujtime për Ty Bac i dashur..

Ka kaluar një vit nga vdekja jote malli dhe kujtimet për Ty sa vijnë dhe shtohen..

Përherë do të mbetesh i pavdekshëm në zemrat tona!

Ti ishe një Prind i mrekullueshëm që me fjalë nuk shprehet dot..!

Pusho i qet në Token e Dardanisë që aq shumë e deshtë..!

E përkujtojnë me mallë: Bashkëshortja Hane, Djemtë Antoni, Arbeni, Alfredi, Alberti, Vajzat Antoneta, Angjelina, Antigonja, vëllau Nika me bashkëshorten Vera, djemtë Noli e Manueli, Vilfani, Bergita, Rejat Zoja, Afërdita, Valentina, Anita, si dhe nipat dhe mbesat, dhe gjithë familja Toplanaj nga Kosova, Zvicra e Gjermania.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test