Marjan P. Milici - Bota Sot
Marjan P. Milici

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Marjan P. Milici

Më: 8 gusht 2018 Në ora: 00:28
Marjan P. Milici

Dhembja dhe malli që kemi për ty nuk përshkruhet me fjalë. Pse jeta u tregua kaq e padrejtë me ne, na ndau aq herët.

Ty të rrëmbeu vdekja në moshën e rinisë. Bashkë me ty u shua edhe gëzimi për ne.

Ti ike kur ne patëm më së shumti nevojë për ty.

Ne mbetëm vetëm me kujtime për ty, por ti në zemrat dhe mendjet tona do të mbetesh përherë i paharruar i dashuri ynë!

Të përkujtojnë më mall: Bashkëshortja Lidija, vajzat Rita, Manuela dhe Vanessa.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test