Dr. Sylë S. Berisha - Bota Sot
Dr. Sylë S. Berisha

Perkujtime

E martë, 22 tetor 2019

Dr. Sylë S. Berisha

Më: 15 gusht 2018 Në ora: 00:11
Dr. Sylë S. Berisha

Dy vite të gjata vëlla!

Mungesa jote, zëri, fjala, biseda, pritja dhe përcjellja i kanë  dhënë jetës tonë tjetër kuptim. S‘po gjejmë fjalë as shprehje, që tregojnë atë që ndjejmë në zemrat tona. Por, TI VËLLA, për neve do mbetesh gjithmonë i gjallë, i dashur dhe i pa harruar.

Të kujtojmë me dhembje të madhe në çdo moment të ditës: Motrat Tusha e Mona me familjet e tyre.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test