Skender (Xhavit) Alidema - Bota Sot
Skender (Xhavit) Alidema

Perkujtime

E shtunë, 19 tetor 2019

Skender (Xhavit) Alidema

Më: 20 gusht 2018 Në ora: 00:28
Skender (Xhavit) Alidema

Sot më 20  gusht  2018  bëhet një vit e 6  muaj që u ndave nga ne vetëm fizikisht.

Ditët po kalojnë e malli për Ty  Baba e  Vëlla sa vjen shtohet.

Ike, papritmas atëherë kur kishim nevojë më shumë për Ty e na le të pikëlluar e me zemër të thyer.

Modestia, bujaria e humaniteti ishin virtyt i personalitetit tënd.

Prandaj ndihemi krenarë e të fortë që të patëm.

Do të jesh gjithmonë me ne, me kujtimet më të mirë për Ty.

Të përkujtojnë: Bashkëshortja Sania, vajzat: Elvisa, Gentiana, djemt: Enisi dhe Genci. Vllëzritë: Hamdija, Munaferi, Bekimi, Naimi, motra Ylberi si dhe nipat dhe mbesat  dhe mbarë familja Alidema nga Pozharani.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test