Kimete (Torbani) Shtanaj - Bota Sot
Kimete (Torbani) Shtanaj

Perkujtime

E hënë, 21 tetor 2019

Kimete (Torbani) Shtanaj

Më: 24 gusht 2018 Në ora: 00:20
Kimete (Torbani) Shtanaj

Mantili i bardhë që mbaje veshur në profesionin tënde ishte shenjë e shpirtit tënd të bardhë dhe i humanitetit që kishe për njerëzit në nevojë për shërimin e tyre.

Ashtu dhe ne familjarët e tu dhe të afërmit të kemi në mendje si bashkëshorte dhe nënë që tregoje kujdesin ndaj nesh që të jemi të lumtur.

Përherë të kujtojmë dhe stë harrojmë: Bashkëshorti Jusufi, djemtë Leonardi, Qerimi, vajzat Laura, Fetija, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test