Gëzim (Halil) Nitaj & Agnesa (Gëzim) Nitaj - Bota Sot
Gëzim (Halil) Nitaj & Agnesa (Gëzim) Nitaj

Perkujtime

E shtunë, 19 tetor 2019

Gëzim (Halil) Nitaj & Agnesa (Gëzim) Nitaj

Më: 25 gusht 2018 Në ora: 00:24
(1974-2017) & (2001-2017)

Sot, me 25.08.2018, u bën 1 (një) vit, pa më të dashurit tanë.

Ditët po kalojnë, e malli për ju, sa vjen e shtohet. Me mungesën e juaj, zëri, fjala, pritja dhe përcjellja, i kanë dhënë jetës sonë, një kuptim tjetër. 

Na mungoni fizikisht, por gjithmonë do jeni në mendjet dhe zemrat tona. Do jetojmë me kujtimet më të mira për ju.

Ju përkujtojnë me mall e lot: babai-gjyshi, Halili; nëna-gjyshja, Nepa; bashkëshortja-nëna, Leunora me djalin Aglindin dhe vajzën Fionën, vëllezërit-axhët, Vllaznimi dhe Uka; motrat-hallat, Faketi dhe Kymeti, si dhe mbarë, Familja Nitaj nga Dranoci i Deçanit!

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test