Ahmet Zekaj - Bota Sot
Ahmet Zekaj

Perkujtime

E enjte, 17 tetor 2019

Ahmet Zekaj

Më: 26 gusht 2018 Në ora: 15:31
Ahmet Zekaj

Me 26.08.2018 u bënë një vit nga vdekja e babait tonë.

Shumë e vështirë të shkruash një përkujtim për ty baba i dashur.

Sot u bë një vit nga vdekja jote, e malli dhe dhimbja për ty sa vinë e shtohen.

Është një dhimbje shumë e madhe të shikosh që para syve të mi, ti ike përgjithmonë. Humbja jote është sikur kam humbur një pjesë timen, të zemrës  time.

Ishe një baba shembull, ishe një gjysh i mirë për nipat dhe mbesat tua. 

Unë vazhdoj të jetoj me kujtimet, fjalët dhe dashurinë që e pate për ne.

Mungesa jote është e pa zëvendësueshme.

Të kujton me mall dhe dashuri vajza: ANTIGONA NGA BERLINI.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test