Nikë (Martin) Maksuti - Bota Sot
Nikë (Martin) Maksuti

Perkujtime

E martë, 15 tetor 2019

Nikë (Martin) Maksuti

Më: 3 shtator 2018 Në ora: 00:45
Nikë (Martin) Maksuti

Dje me 2.09.2018 u bënë 4 vite  nga ndarja e më të dashurit tonë.

Vitet kalojnë e malli për Ty nuk shuhet kurrë.

Pushofsh në paqe!

E përkujtojnë me mall: Baba, nana, vëllezërit, motrat, nipat, mbesat dhe mbarë familja MAKSUTI nga Vogova – Gjakovë.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test