Ismajl (Ali) Podrimqaku - Bota Sot
Ismajl (Ali) Podrimqaku

Perkujtime

E mërkurë, 19 dhjetor 2018

Ismajl (Ali) Podrimqaku

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 00:24
Ismajl (Ali) Podrimqaku

Krenar përjetë që të patëm të tillë qfarë ishe, punëtor, i ndershëm, i dashur e bujar me njerëzit.

Çdo shtator që vjen sjell dhembje, mallë dhe kujtimi për Ty s'do të shuhet kurrë Baba Pajl.

Të jetosh  në zemrat e atyre që të deshtën aq shumë , do të thotë të mos vdesësh kurrë.

Jeton çdo ditë në kujtimet, zemrat tona.

Të kujtojmë me mallë: Bashkëshortja Naimja, Vajza Belkizja, Djemtë Bajrami, Betimi, Burimi, Alia, Rejat, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera