Muzli (Nimon) Mehaj - Bota Sot
Muzli (Nimon) Mehaj

Perkujtime

E mërkurë, 19 dhjetor 2018

Muzli (Nimon) Mehaj

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 00:25
Muzli (Nimon) Mehaj

Shumë  vështirë  qenka të shkruajmë  përkujtimin për Ty ashtu siç është e vështirë jeta pa Ty.

Po vazhdojmë të jetojmë me kujtimet, fjalët, dashurinë, zemërgjerësinë që  Ti e pate jo vetëm për ne por për të gjithë.

Ty të rrëmbeu vdekja në moshën e rinisë, bashkë me TY u shua edhe gëzimi për ne .

Ti ike kur ne patëm më së shumti nevojë për Ty. 

Me vete more copa të zemrës tonë që përjetë do të pikojnë dhimbje, por forca jonë do të jesh Ti. 

Gjithmonë do të jesh i pavdekshëm në zemrat tona.

Me mallë e dashuri e përkujtojnë: Nëna Cyma, bashkëshortja Raza, djemtë Ardiani e Albini, vajza Adea, vëllezërit Xhaviti e Esati motrat Mejremi, Eminja e Ganimetja, kunatat nipat e mbesat si dhe mbarë familja Mehaj nga Istogu dhe Brukseli.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera