Shefqet (Niman) Mehaj - Bota Sot
Shefqet (Niman) Mehaj

Perkujtime

E martë, 11 dhjetor 2018

Shefqet (Niman) Mehaj

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 00:26
Shefqet (Niman) Mehaj

Sot u bënë 3 vite pa buzëqeshjen, fjalët dhe ngrohtësinë tënde, do të kalojnë edhe shumë vite pa Ty por malli dhe dhimbja nuk do të shuhen kurrë në zemrat tona. 

Edhe pse vitet kalojnë kujtimi për ty do të mbetet i pa shlyer.

Vdekja të ndau nga jeta por jo edhe nga zemrat tona, ne do te vazhdojmë të jetojmë me dhimbje të madhe për Ty, por krenarë që të patëm. 

Me  mall e dashuri të përkujtojnë: Nëna Cyma, vëllezërit Xhaviti e Esati, motrat Mejremi, Eminja e Ganimetja, si dhe kunatat, nipat e mbesat, si dhe mbarë Familja Mehaj nga Istogu dhe Brukseli.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera