Hidajete (Devolli) Maliqi - Bota Sot
Hidajete (Devolli) Maliqi

Perkujtime

E hënë, 10 dhjetor 2018

Hidajete (Devolli) Maliqi

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 00:19
Hidajete (Devolli) Maliqi

Sot, më 22.09.2018 u bënë 4 vite pa më të dashurën tonë

Sa vështirë të shkruhet për Ty, kemi shumë dhimbje o Nënë, kemi shumë mallë e lot në sy.

Të përkujtojnë dhe kurrë s'të harrojnë: Bashkëshorti Maliqi, djemtë Smajli dhe Xhaferi, rejat, nipat dhe mbesat.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera