Lush (Ukë) Sokoli - Bota Sot
Lush (Ukë) Sokoli

Perkujtime

E enjte, 17 janar 2019

Lush (Ukë) Sokoli

Më: 13 tetor 2018 Në ora: 00:30
LUSH UKË SOKOLI

Vitet kalojnë sikur gjithmonë , e ne kurrsesi të pajtohemi që ti nuk do të kthehesh më në mesin tonë.

Të presim sa herë që kemi gëzime që  na e shtosh gëzimin siq dijë vetëm Ti, e në pikëllime që të na ngushëllosh sepse vetëm Ti dije që pikëllimin të na e zbutësh sadopak.

Presim por kot , ti jeton në përjetësi deri sa ne krenohemi me Ty.

Të kujtojnë me mall : Bashkëshortja Zoja, djali Dritoni me nusen Ardianen me vajzat Jessika, Melissa dhe djalin Domenikin.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera