Afshine Omaj - Bota Sot
Afshine Omaj

Perkujtime

E shtunë, 20 prill 2019

Afshine Omaj

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 00:38
Afshine Omaj

Të jetosh në zemrat e atyre që i le pas, do të thotë të  mos vdesësh kurrë, andaj  kujtimi  për  TY   do  të mbetet  gjithmonë në zemrat  tona.

Me  mallë të  përkujtojnë :  Bashkëshorti  Mejdiu, djemtë   Bekimi, Besniku, dhe Valmiri, vajzat    Mirjeta  dhe Leonora , rejat  Afërdita , Mirja  dhe  Vjollca si dhe  nipat  e  mbesat  nga   Zhuri dhe  diaspora.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test