MEHDI (HAMIT) LEPAJA - Bota Sot
MEHDI (HAMIT) LEPAJA

Perkujtime

E shtunë, 20 prill 2019

MEHDI (HAMIT) LEPAJA

Më: 20 tetor 2018 Në ora: 00:41
MEHDI (HAMIT) LEPAJA

Kaluan 4 vite pa më të dashurin tonë,

Kujtimi yt do të rrojë përgjithmonë në mendjen dhe zemrat tona.

Malli, dashuria dhe respekti që ndjejmë për ty na përcjell çdo ditë.

Jemi krenar që patëm një njeri si ti në jetën tonë.

Puna, veprat dhe fisnikëria jote do të mbesin gjithmonë udhërrëfyes për ne.

Të përkujtojnë me mall: Bashkëshortja, vajza, djemtë, mbesat dhe nipërit.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test