Sefedin Nimonaj - Bota Sot
Sefedin Nimonaj

Perkujtime

E premte, 24 maj 2019

Sefedin Nimonaj

Më: 25 tetor 2018 Në ora: 00:27
Sefedin Nimonaj

Shumë vështirë të shkruajmë përkujtim për Ty.

Çdo fjalë që shkruajmë është dhimbje e lotë.

Shumë qetë, pa asnjë fjalë , në kohën kur më së shumti filluam të prisnim nga ti.

Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi , malli dhe vepra që le pas na bëjnë krenarë.

Përjetësisht : Gruaja Njomza , djemtë Leonisi,Florisi,vajza Ornela ,

Prindërit Muharremi , Gjyla , vëllezërit e motrat , axha e hallat , nga Skivjani e Franca.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test