Falenderim - Bota Sot
Falenderim

Perkujtime

E shtunë, 20 prill 2019

Falenderim

Më: 30 tetor 2018 Në ora: 00:23
Avdyl Shala

Në emrin tim dhe në emrin e familjes së gjerë Shala, nga Barani dhe Lluka, u jemi mirënjohës dhe falenderues të gjithëve, prandaj lusim Zotin t'ua kthejmë vetëm në gëzimet e juaja familjare!

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test