Driton Krasniqi - Bota Sot
Driton Krasniqi

Perkujtime

E enjte, 21 shkurt 2019

Driton Krasniqi

Më: 1 nëntor 2018 Në ora: 00:31
Driton Krasniqi

Edhe një vit tjetër shkoi dhe akoma nuk mund të themi dot që ishe dje e nuk je sot, është sikur po jetojmë një ëndërr nga e cila nuk do të zgjohemi deri të vijmë tek ti.

Sot jemi një shkëmb krejt të thërrmuar, njësoj si jashtë dhe brenda, ishe pjesë e jetës tonë vëlla, por tani po fle nën hijen e ëndrrave tona.

Sot u bën 3 vite, sa shumë shekuj pa buzëqeshjen, fjalët dhe ngrohtësinë tënde.

Vdekja të ndau nga jeta por jo edhe nga zemrat tona. Ne do të vazhdojmë të jetojmë me dhimbje të madhe për TY, por krenar që të patëm.

Të përkujtojnë me shumë mall: Motra Drita, dhëndri Bashkimi, mbesat Olza, Anesa dhe nipi Erisi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera