Hydajete Ismaili - Bota Sot
Hydajete Ismaili

Perkujtime

E shtunë, 20 prill 2019

Hydajete Ismaili

Më: 4 nëntor 2018 Në ora: 00:02
Hydajete Ismaili

Një vit pa nënën tonë. Mungesa jote, zëri, fjala, biseda, pritja dhe përcjellja i kanë dhënë jetës tonë tjetër kuptim. Por ti nënë për neve do mbetesh gjithmonë e gjallë, e dashur dhe e paharruar.

E përkujtojnë me mallë: djemtë Mehdija dhe Skenderi me bashkëshorten Resmijen, fëmijët Eminin, Fitoren, Sarandën dhe Blerinen.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test