Havë (Çeku) Tafili - Bota Sot
Havë (Çeku) Tafili

Perkujtime

E mërkurë, 20 mars 2019

Havë (Çeku) Tafili

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 00:28
HAVË (ÇEKU) TAFILI

U bënë 6 vite sa 6 shekuj pa të parë më e dashura jonë .

E ndiejmë një vend të zbrazët në zemrat tona .

Nuk do të thotë se vdekja të ndau nga ne , sepse gjithmonë ekziston pranë nesh.

Kujtimi ynë për Ty është i pashuar dhe i përjetshëm o e dashura NËNË.

Me mallë të pashuar të përkujtojnë :

Djali Mala me bashkëshorten Fitnetën dhe me fëmijët Alabin,Sadikun dhe Aulonën , nga Katundi i Ri i Pejës.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera