Qerim (Muqë) Demaj - Bota Sot
Qerim (Muqë) Demaj

Perkujtime

E shtunë, 20 prill 2019

Qerim (Muqë) Demaj

Më: 10 nëntor 2018 Në ora: 00:39
QERIM (MUQË) DEMAJ

Vdekja të ndau nga jeta , por jo edhe nga zemrat tona.

Ne do të vazhdojmë të jetojmë me dhimbje të madhe për Ty , por krenarë që të patëm .

Të jetosh në zemrat e atyre që i le pas , do të thotë të mos vdesësh kurrë .

Dhimbja për Ty është plagë që nuk shërohet, mungesa jote nuk plotësohet me asgjë ..

Kujtimi për Ty Babë do të jetë i përhershëm !

Të përkujtojnë me mall: Bashkëshortja Grisha, Djemtë: Ahmeti, Besniku, Astriti, Vajzat: Gjyljeta, Luljeta dhe Eminja, si dhe rejat, nipat, mbesat,dhe mbarë familja.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test