Avdurrahim Krasniqi - Bota Sot
Avdurrahim Krasniqi

Perkujtime

E martë, 16 korrik 2019

Avdurrahim Krasniqi

Më: 14 nëntor 2018 Në ora: 00:32
Avdurrahim Krasniqi

Vdekja të ndau nga jeta por jo edhe nga zemrat tona. Ne do të vazhdojmë të jetojmë me dhimbje të madhe për TY, por krenar që të patëm.

E përkujtojnë motrat: Sevdija, Naxhija dhe Hanushi me familje.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test