Sabit (Sadik) Hykolli - Bota Sot
Sabit (Sadik) Hykolli

Perkujtime

E diel, 24 mars 2019

Sabit (Sadik) Hykolli

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 00:26
Sabit (Sadik) Hykolli

Mirësia, modestia dhe mirësjellja jote do të të bëjnë që të jesh i çmuar , i respektuar dhe i paharruar për ne, dhe për të gjithë ata që të njohën.

Jemi krenarë për Ty dhe kujtimi për Ty do të jetë gjithmonë i freskët në zemrat dhe mendjen tonë. Të kujtojnë me mall: Familja HYKOLLI.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera