Gentian Osman Tafa - Bota Sot
Gentian Osman Tafa

Perkujtime

E hënë, 17 dhjetor 2018

Gentian Osman Tafa

Më: 15 nëntor 2018 Në ora: 00:30
Gentian Osman Tafa

Shumë vështrië të shkruajmë përkujtim për ty Genti.

Çdo fjalë që shkruajmë është dhimbje e lot.

Sot u bënë 2 vite Genti, si një shekull pa buzëqeshjen tënde, pa fjalët dhe ngrohtësinë tënde që vetëm ti dite të na dhurosh!

Ishim me fat që të patëm, por të pikëlluar për ty përgjithmonë që të humbëm.

Gjithmonë me ty: Babai Osmoni, nëna Violeta dhe vëllai Arbëri.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera