Izijadin, Havushe, Marigona e Besiana Hyseni - Bota Sot
Izijadin, Havushe, Marigona e Besiana Hyseni

Perkujtime

E premte, 24 maj 2019

Izijadin, Havushe, Marigona e Besiana Hyseni

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 00:24
Izijadin, Havushe, Marigona e Besiana Hyseni

Sot, më 20 nëntor 2018, bëhen 25 vjet nga tragjedia ajrore e Ohrit, ku ne mbetëm pa më të dashurit tanë, Izijadin, Havushe, Marigona e Besiana Hyseni.

Edhe pse koha po kalon, gjithmonë do të jeni në zemrat tona, humbja juaj tragjike nuk mund të përshkruhet me fjalë.

Me mall dhe respekt ju kujton: Nëna Ismja, vëllezërit, motrat dhe gjithë familja juaj nga Ramjani, Prishtina dhe Zvicra.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test