Nazife Zejnullahi - Raci - Bota Sot
Nazife Zejnullahi - Raci

Perkujtime

E shtunë, 20 prill 2019

Nazife Zejnullahi - Raci

Më: 20 nëntor 2018 Në ora: 00:26
Nazife Zejnullahi - Raci

E ndjejmë shumë dhe në shpirt mungesën Tënde si një Bashkëshorte, Nënë, Vjehërr dhe Gjyshe e dashur.

Mburremi sinqerisht që të patëm! Kujtimi për Ty do të jetë i përjetshëm! 

E përkujtojnë:

Bashkëshorti Xhemajli,

Djemtë: Isufi me bashkëshorten Mehidën dhe fëmijët,

               Bujari me bashkëshorten Bahrien dhe fëmijët,

               Berati me bashkëshorten Rinorën dhe fëmijët,

Vajzat: Lendita me bashkëshortin Veselin dhe fëmijët,             

               Sabahati me bashkëshortin Valdetin dhe fëmijët,

              Abetarja me bashkëshortin Visarin dhe fëmijët,

si dhe mbarë familja Raci nga Klina dhe Siqeva.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test