Muharrem Qeska - Bota Sot
Muharrem Qeska

Perkujtime

E mërkurë, 12 dhjetor 2018

Muharrem Qeska

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 00:15
Muharrem Qeska

Vdekja jote të ndau nga jeta, por jo edhe nga zemrat tona.

Do të mbetesh gjithmonë pjesë e jetës sonë, o i dashur dajë!

Me mallë: Motra Qamilja, mbesa Violeta, dhe nipat Flamuri, Nazimi dhe Edmondi.

Komentet
comments powered by Disqus
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera