Beqir Alaj - Bota Sot
Beqir Alaj

Perkujtime

E shtunë, 20 prill 2019

Beqir Alaj

Më: 21 nëntor 2018 Në ora: 00:16
Beqir Alaj

Më 21.11.2018 bëhen 3 vite nga vdekja e më të dashurit tonë.

Thonë se koha shëron dhimbjen, por dhimbja vetëm sa vjen e rritet për Ty Baba.

Vdekja të ndau nga jeta, por jo edhe nga zemrat tona, ne do të vazhdojmë me dhimbje të madhe për Ty, por krenarë që të patëm. 

Të jetosh në zemrat e atyre që i le pas do të thotë të mos vdesësh kurrë, dhimbja për Ty  është plagë që nuk shërohet, mungesa jote nuk plotësohet me asgjë.

Të kujtojnë me mallë: Bashkëshortja Hyra, djemtë Gazmendi dhe Salihi, vajzat Lendita dhe Shqipja, dhe mbarë Familja Alaj.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test