Gjykë (Musaj) Mazrekaj - Bota Sot
Gjykë (Musaj) Mazrekaj

Perkujtime

E enjte, 27 qershor 2019

Gjykë (Musaj) Mazrekaj

Më: 23 nëntor 2018 Në ora: 00:35
Gjykë (Musaj) Mazrekaj

Po kalojnë ditët, muaj... por edhe vitet.

Por malli për Ty gjyshe na u ka rënduar shumë, jemi krenarë për aq sa të patëm, dhe krenohemi me Ty!

Ishe një nënë e mirë, një vjehërr e respektuar dhe një gjyshe e dashur.

Të përkujtojmë çdo ditë e më shumë dhe me plotë mallë.

E përkujtojnë: Djemtë, vajzat, nipat , dhe mbesat, nga Gjermania, Kanada, Amerika, Kosova.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test