Mark Pren Maka - Bota Sot
Mark Pren Maka

Perkujtime

E enjte, 27 qershor 2019

Mark Pren Maka

Më: 28 nëntor 2018 Në ora: 00:15
Mark Prena Maka

Ndoshta realiteti është që ti s`je më pranë nesh, por për mua dhe djemtë e tu ti gjithmonë do jesh ne zemrat tona, sepse kurrë engjëjt nuk vdesin, ti nuk harrohesh.

Në zemrat tona, në kujtimet tona, ku do që jemi ne, je edhe ti me ne!

Pushofsh në paqe zemra jonë Mark.

Të përkujton më mall Bashkëshortja Florina, djemtë Domeniku dhe Gabrielli.

Komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test