Rexhep Shahu për Dardan Molliqajn: Nuk i duhet Kuvendit - Bota Sot
Rexhep Shahu për Dardan Molliqajn: Nuk i duhet Kuvendit

Politika

Rexhep Shahu për Dardan Molliqajn: Nuk i duhet Kuvendit

Nga: D. B. Më: 3 tetor 2019 Në ora: 17:43
Dardan Molliqaj

Pas publikimit të videos ku shihet përleshja fizike në mes të Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit, ka reaguar edhe analisti politik Rexhep Shahu i cili në një prononcim për “Bota sot” ka thënë se askujt nuk i duhen revolucionaret komuniste enveriste që janë gati për të vrarë vëllain për pushtet dhe kur vjen puna me vra armikun u futet gryka e pushkës në tokë e u laget baruti.

“Thënë shkurt sa më larg nga parlamenti duhet të jenë tipa të tillë. Betejat e sotme janë të mendjes e jo te pabesisë e të gjuajtjes në fshehtësi e pas gardhit”, ka thënë Shahu.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat