Ganimete Musliu ka një kërkesë për Albin Kurtin para se të shkoj në Bruksel

Politika

Ganimete Musliu ka një kërkesë për Albin Kurtin para se të shkoj në Bruksel

Nga: H.O. Më: 13 qershor 2021 Në ora: 21:19
Ganimete Musliu

Deputetja e PDK-së, Ganimete Musliu në një postim të saj në Facebook ka bërë një kërkesë për kryeministrin Albin Kurti.

Musliu duke iu drejtuar Kurtit thotë se para se të nisesh për në Bruksel për tu me Aleksandër Vuҫiҫin të ju kërkoj falje Mon Balajt e Arben Xheladinit.

Postimi i plotë:

Albin mos harro para se te nisesh per Bruksel per t’u takuar me Vuçiçin, shko te varri Mon Balajt  dhe Arben Xheladinit dhe kerkoju falje./Bota sot

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat