Hyseni del nga takimi i LDK-së në Kuvend - Bota Sot
Hyseni del nga takimi i LDK-së në Kuvend

Politika

Hyseni del nga takimi i LDK-së në Kuvend

Më: 9 maj 2017 Në ora: 12:23
Hyseni

Ministri i Punëve të Brendshme, Skender Hyseni, njëheri edhe anëtar i kryesisë së LDK-së ka lëshuar takimin që po mbahet me deputetët e kësaj partie në Kuvendin e Kosovës.

Përkundër ditë feste, aktualisht në Kuvendin e Kosovës po qëndrojnë ambasadori amerikan, Greg Delawie, dhe kryeministri, Isa Mustafa, në takim me grupin parlamentar të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test
Tjera