Kryeprokurori flet nga vendi ku ndodhi vrasja e trefishtë - Bota Sot
Kryeprokurori flet nga vendi ku ndodhi vrasja e trefishtë

Prishtina

Kryeprokurori flet nga vendi ku ndodhi vrasja e trefishtë

Më: 22 prill 2019 Në ora: 18:00
Pamje nga video

Një vrasje e trefishtë ka ndodhur sot në Lagjen Dardania. Një burrë ka vrarë gruan, nusen e djalit dhe më pas veten.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...