Tenton ta ndalojë një rrahje, plagoset me armë - Bota Sot
Tenton ta ndalojë një rrahje, plagoset me armë

Prishtina

Tenton ta ndalojë një rrahje, plagoset me armë

Më: 23 prill 2019 Në ora: 10:15
Ilustrim

Policia raporton se një person është plagosur me armë në këmbë derisa kishte ndërhyrë që të pengojë një rrahje në Prishtinë.

Sipas Policisë viktima është dërguar në QKUK dhe i njëjti është jashtë rrezikut për jetë. Nuk raportohet për të arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...