PDK zgjedh kryetarin e degës për Prishtinë - Bota Sot
PDK zgjedh kryetarin e degës për Prishtinë

Prishtina

PDK zgjedh kryetarin e degës për Prishtinë

Më: 12 maj 2019 Në ora: 07:15
PDK

​Dega e Partisë Demokratike të Kosovës për Prishtinë sot mban Kuvendin zgjedhor.

Gjatë Kuvendit zgjedhor do të zgjedhet kryetari i ri i degës dhe Këshilli Drejtues.

PDK është në përfundim të procesit zgjedhor, i cili ka filluar muaj më parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...