Shpërthen gypi në Prishtinë, shumë lagje mbesin pa ujë - Bota Sot
Shpërthen gypi në Prishtinë, shumë lagje mbesin pa ujë

Prishtina

Shpërthen gypi në Prishtinë, shumë lagje mbesin pa ujë

Më: 12 maj 2019 Në ora: 08:42
Shpërthen gypi në Prishtinë, shumë lagje mbesin pa ujë

Shumë lagje të Prishtinës mëngjesin e së dielës kanë mbetur pa ujë. E gjithë kjo si pasojë e shpërthimit të një gypi.

Uji ka vërshuar rrugën ‘Luan Haradinaj’, si dhe rrugën ‘Kosta Novakoviq”.

Nuk dihet nëse zyrtarët e ujësjellësit  kanë dal në vendin e ngjarjes për ta sanuar situatën. Ndërkohë, policia ka dal në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...