Në Prishtinë shënohet Dita e Babait - Bota Sot
Në Prishtinë shënohet Dita e Babait

Prishtina

Në Prishtinë shënohet Dita e Babait

Më: 18 qershor 2019 Në ora: 06:54
Ilustrim

Sot organizata PEN do të shënojë Ditën Ndërkombëtare të Babait.

Në shënimin e kësaj dite do të organizohet lojëra dhe aktivitete të ndryshme, të cilat do të bëhen nga fëmijët me baballarët e tyre.  

Aktiviteti do të mbahet prej orës 14:00 në Sheshin “Zahir Pajaziti” në Prishtinë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat