Disa të rinjë theren me thikë në Beer Fest - Bota Sot
Disa të rinjë theren me thikë në Beer Fest

Prishtina

Disa të rinjë theren me thikë në Beer Fest

Më: 8 korrik 2019 Në ora: 00:14
Pamje nga vendi i ngjarjes

Sot, shumica e të rinjëve kanë kaluar natën e parë të BeerFestit, duke u relaksuar në mesin e shoqërisë.

Por, jo gjithçka ka shkuar mirë – pasi në këtë eveniment ka ndodhur një therje me thikë mes një grupi të djemve.

Sipas informacioneve deri më tani i lënduar është vetëm një person.

Ambulanca ka reaguar shpejtë dhe ndodhet në vendin e ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat