Uji depërton në objektin e Filologjisë dhe Shkencave Matematiko-Natyrore - Bota Sot
Uji depërton në objektin e Filologjisë dhe Shkencave Matematiko-Natyrore

Prishtina

Uji depërton në objektin e Filologjisë dhe Shkencave Matematiko-Natyrore

Më: 10 korrik 2019 Në ora: 00:52
Pamje nga vendi i ngjarjes

Shiu që ka rënë sot ka depërtuar në sallat e disa departamenteve të Fakultetit Filologjik dhe atij të shkencave Matametiko-Natyrore. Express posedon foto ku shihet se uji ka hyrë edhe në disa zyra të profesorëve.

Ende askush s’ka reaguar nga Universiteti i Prishtinës.

Kulmi i Fakultetit të Filologjisë prej pasluftës është rregulluar disa herë ndërsa në pesë vitet e fundit tre herë.

Pavarësisht këtyre ndërhyrjeve, uji përsëri ka depërtuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...